Hazır Firma Sitesi

Hazır Firma Sitesi

Hazır firma sitesi denilince, Domain, hosting ve kurumsal firma web yazılımları olan scriptlerle temaların birlikte satıldığı paket web ürünleri aklımıza gelir. Sadece web yazılımlarının (script veya tema) satıldığı web ürünleri de Kurumsal Hazır firma sitesi ürünleridir.

Websitesi Nelerden Oluşmaktadır?
1- Alan Adı veya Domain (benimsitem.com gibi)
2- Web Alanı veya Hosting
3- Web yazılımı (script veya tema)
Bunlar websitesini oluşturan temel unsurlardır, buna seo çalışmasını da dahil etmek gerekir. Çünkü seo çalışmasının yapılmadığı bir Hazır firma sitesi eksik sayılır.

web tasarım

Hazır Firma Sitesi Hizmetleri

Ekonomik olarak en uygun fiyata hazır internet sitesi sahibi olmak için Domain, Hosting, web yazılımının birlikte sunulduğu firmalardan bu hizmeti alabilirsiniz. Bazı firmalar siz kendiniz yapabilirsiniz diye insanlara kolay vaatlerde bulunuyorlar ama site yapımı ve seo hakkında hiç bir bilginiz yoksa, mağdur olursunuz. Elbette herkes bunun eğitimini aldıkları zaman kendi sitelerini yapabilirler ama zamanı olmayan insanlar için bu o kadar da kolay değildir. Günümüzde web tasarım ve seo ayrı ayrı uzmanlık alanı haline gelmiştir. Sırf satış yapmak için, çok kolay, siz yaparsınız, siz de webmastersınız demek, insanları aldatmaktır.

İşletmeniz için profesyonel hazır firma sitesi sahibi olmayı düşünüyorsanız mutlaka bu alanda deneyimli kişilere yaptırmalısınız. Uzman webmasterların elinden geçmeyen bir websitesi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkamaz. Hal böyle olunca sitenizin olmasının bir anlamı da olmaz.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Kriterlerimiz:

1- Websiteniz mobil, seo uyumlu olacaktır,

2- Lisanslı ve temiz kod yapısına sahip hazır wordpress teması veya scriptler kullanırız,

3- Sitenizin güvenlik ayarları yapılacaktır,

4- Sitenize vereceğiniz bilgiler, görseller, düzenlendikten sonra girilecektir,

5- En geç 5 günde websiteniz hazır olur, teslim edilir,

6- Websitenize, lisanslı fotoğraflar yüklenecektir,

7- Sürekli olarak teknik destek verilecektir,

8- Yönetim panelini nasıl kullanacağınız sizlere öğretilecektir,

9- Sitenizin temel seo ayarları yapılacaktır,

10- Siteniz Google, Yandex, Bing Arama Motorlarına kaydedilecektir.

Şirket Websitenizi Zirveye Çıkartın

Sakın olaki siz de web tasarım bilginiz olmadan, reklamlara aldanıp, kolayca kendi sitenizi yapabileceğiniz fikrine kapılmayın. Hazır web site paket satın alıp, yapamayacağını anlayınca bize başvuran insanlar olmaktadır. Üstelik satın aldığı Domainini de başka firmaya transfer edememesi insanlara boş yere para harcatmaktan ileriye gitmiyor.

Günümüzde hazır site satın al paketleriyle gözönüne çıkan firmalar, sürükle bırak yoluyla kolayca internet sitesi yapılabileceğini söylüyorlar. Burada doğru olan website yapımında süreçler sürekli kolaylaşıyor doğru ama webmasterlar için kolaylaşıyor. Ayrıca seo yani sitenizin arama motoru optimizasyo çalışmaları da gittikçe daha çok uzmanlık gerektiren bir hal almaktadır. Bu yüzden, siz de Hazır firma sitesi satın alarak, internet sitesi sahibi olmak istiyorsanız, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Sizler de, kişisel olarak ya da firmanız için ekonomik yol olan Hazır firma sitesi paketi alarak site açmayı düşünüyorsanız bize başvurabilirsiniz. Ayrıca Seo uzmanlık gerektiren bir hizmettir ve seo çalışması yapılmayan site başarıya ulaşamaz. Anahtar teslim Hazır firma sitesi paketlerimize sürekli teknik destek ve temel seo hizmetinin dahil olduğunuzda belirtelim. Sizin için profesyonel olarak mobil ve seo uyumlu web sitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hazır firma sitesi, hazır internet sitesi, hazır web site, hazır site satın al, e ticaret sitesi, hazır website satın al konularında bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Web Sitesi html, Css, Php, Asp, js vb. yazılım dilleri ile kodlanarak yapılır.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×