Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi denilince, Domain, hosting ve website yazılımları olan scriptlerle temaların birlikte satıldığı hazır paket website ürünleri aklımıza gelir. Sadece website yazılımlarının (script veya tema) satıldığı website ürünleri de hazır site ürünleridir.

Websitesi Nelerden Oluşmaktadır?
1- Alan Adı veya Domain (benimsitem.com gibi)
2- Website Alanı veya Hosting
3- Website yazılımı (script veya tema)

Bunlar websitesini oluşturan temel unsurlardır, buna seo çalışmasını da dahil etmek gerekir. Çünkü seo çalışmasının yapılmadığı bir hazır websitesi eksik sayılır.

web tasarım

Hazır Web Sitesi Hizmetleri

Ekonomik olarak en uygun fiyata hazır web sitesi sahibi olmak için Domain, Hosting, website yazılımının birlikte sunulduğu firmalardan bu hizmeti alabilirsiniz. Bazı firmalar siz kendiniz yapabilirsiniz diye insanlara kolay vaatlerde bulunuyorlar ama site yapımı ve seo hakkında hiç bir bilginiz yoksa, mağdur olursunuz. Elbette herkes bunun eğitimini aldıkları zaman kendi sitelerini yapabilirler ama zamanı olmayan insanlar için bu o kadar da kolay değildir. Günümüzde web tasarım ve seo ayrı ayrı uzmanlık alanı haline gelmiştir. Sırf satış yapmak için, çok kolay, siz yaparsınız, siz de webmastersınız demek, insanları aldatmaktır.

İşletmeniz için profesyonel hazır web sitesi sahibi olmayı düşünüyorsanız mutlaka bu alanda deneyimli kişilere yaptırmalısınız. Uzman webmasterların elinden geçmeyen bir websitesi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkamaz. Hal böyle olunca sitenizin olmasının bir anlamı da olmaz.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Kriterlerimiz:

1- Websiteniz mobil, seo uyumlu olacaktır,

2- Lisanslı ve temiz kod yapısına sahip hazır wordpress teması veya scriptler kullanırız,

3- Sitenizin güvenlik ayarları yapılacaktır,

4- Sitenize vereceğiniz bilgiler, görseller, düzenlendikten sonra girilecektir,

5- En geç 5 günde websiteniz  hazır olur, teslim edilir,

6- Websitenize, lisanslı fotoğraflar yüklenecektir,

7- Sürekli olarak teknik destek verilecektir,

8- Yönetim panelini nasıl kullanacağınız sizlere öğretilecektir,

9- Sitenizin temel seo ayarları yapılacaktır,

10- Siteniz Google, Yandex, Bing Arama Motorlarına kaydedilecektir.

Profesyonel Web Siteleri İçin Yanınızdayız

Sakın olaki siz de website tasarım bilginiz olmadan, reklamlara aldanıp, kolayca kendi sitenizi yapabileceğiniz fikrine kapılmayın. Hazır website paketi satın alıp, yapamayacağını anlayınca bize başvuran insanlar olmaktadır. Üstelik satın aldığı Domainini de başka firmaya transfer edememesi insanlara boş yere para harcatmaktan ileriye gitmiyor.

Günümüzde hazır site satın al paketleriyle göz önüne çıkan firmalar, sürükle bırak yoluyla kolayca internet sitesi yapılabileceğini söylüyorlar. Burada doğru olan website yapımında süreçler sürekli kolaylaşıyor doğru ama webmasterlar için kolaylaşıyor. Ayrıca seo yani sitenizin arama motoru optimizasyon çalışmaları da gittikçe daha çok uzmanlık gerektiren bir hal almaktadır. Bu yüzden, siz de hazır web sitesi satın alarak, internet sitesi sahibi olmak istiyorsanız, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın.

Sizler de, kişisel olarak ya da firmanız için ekonomik yol olan hazır web sitesi paketi alarak site açmayı düşünüyorsanız bize başvurabilirsiniz. Ayrıca Seo uzmanlık gerektiren bir hizmettir. Seo çalışması yapılmayan site başarıya ulaşamaz. Anahtar teslim hazır web sitesi paketlerimize sürekli teknik destek ve temel seo hizmetinin dahil olduğunuzda belirtelim. Sizin için profesyonel olarak mobil, seo uyumlu websitesini tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hazır web paketleri, hazır internet sitesi, hazır firma sitesi, hazır site satın al, e ticaret sitesi, hazır website satın al konularında bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Web Sitesi html, Css, Php, Asp, js vb. yazılım dilleri ile kodlanarak yapılır.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×