E Ticaret Danışmanlığı

E Ticaret Danışmanlığı

E Ticaret Danışmanlığı hizmetlerimiz, bir kaç farklı kategoriden oluşmaktadır. Günümüzde her şey sürekli ve hızlı bir şekilde değişmektedir. Elbette bu değişim ticaretin ve pazarlamanın da şeklini, yöntemlerini değiştirmektedir. E Ticaret hayatımızdaki hızlı değişimin bir parçası olarak ortaya çıkmıştır. Kargo hizmetlerinin global çapta genişlemesi de, e ticaretin değişimini ve gelişimini kolaylaştırmıştır.

Tasarladığımız e ticaret web sitelerinde, göz önüne aldığımız etkenler; tüketicilerin güvenli ve kolay alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır. İçerik Yönetim Sistemleri olan, Opencart, Magento ve WordPress altyapıları ile yazılım kalitesi yüksek, sürekli yaşanan yazılım gelişmelerine uyum sağlayan e ticaret web siteleri tasarlamaktayız.

İnternet ortamında, bilinen bir marka değilseniz, tüketiciler açısından güvenilir olmak çok önemlidir. E ticarete başlayacak satıcılara, E Ticaret Danışmanlığı kapsamında tüketiciler açısından daha fazla güvenilir olmaları için, iletişim bilgilerini, adreslerini, ürün iade politikalarını açıkça belirtmelerini tavsiye ediyoruz.

web tasarım

E Ticaret Sitesi Kriterlerimiz:

1- Web siteniz mobil ve seo uyumlu olacaktır,

2- Lisanslı ve temiz kod yapısına sahip wordpress teması kullanırız,

3- Sitenizin güvenlik ayarları yapılacaktır,

4- Sitenize vereceğiniz bilgiler ve görseller, düzenlendikten sonra girilecektir,

5- 5 günde e ticaret siteniz teslim edilir,

6- Web sitenize, lisanslı fotoğraflar yüklenecektir,

7- Sürekli olarak teknik destek verilecektir,

8- Yönetim panelini nasıl kullanacağınız sizlere öğretilecektir,

9- Sitenizin temel seo ayarları yapılacaktır,

10- Siteniz Google ve Yandex, Bing Arama Motorlarına kaydedilecektir.

Profesyonel E Ticaret Websitesi İçin Hazirwebsitesial.com.tr

 

Daima en uygun E Ticaret Danışmanlığı hizmeti ararken, hizmet kalitesi ve uzmanlığın çok önemli olduğunu unutmayın. Siz de, e ticarete başlamak veya dropshipping e ticaret yaparak ürünlerinizi internet üzerinden satmak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz. Hazır web sitesi, hazır site, e ticaret sitesi, Web tasarım, ucuz web sitesi, Websitesi Yapımı fiyatları, hazır internet sitesi, en iyi hazır web sitesi, Seo Hizmeti, Website tasarım firmaları için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Web Sitesi html, Css, Php, Asp, js vb. yazılım dilleri ile kodlanarak yapılır.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×