Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri bir kaç bölümden oluşan bir hizmetimizdir. Seo kelimesinin açılımı İngilizce Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) kelimelerinin ilk harflerinin birleştirilmesiyle oluşmuş bir klişedir. Websitelerinin Google, Yandex, Yahoo, Bing gibi arama motorlarına kaydedilmesi, indekslenmesi ve websitelerin üst sıralarda çıkması için yapılılan çalışmalara seo çalışması denir.

Arama motorları websitelerini sıralarken 200’den fazla kritere sahip bir algoritma yazılımı olarak çalışır. Yani internet sitenizin Google’da üst sıralarda çıkması için 200’den fazla kuralı göz önünde bulundurmalısınız.  Seo süreklilik gerektiren bir çalışmadır. Websitesi sahipleri en azından farklı anahtar kelimelerinde sitelerine sürekli olarak yazı girmeli ve sitelerini güncel olarak tutmalıdırlar. 

Web sitelerinin üst sıralarda çıkması için arama motorlarının algoritmalarına göre seo çalışması yapılması gerekir. Kendi alanınızda en iyi olabilirsiniz, hizmetleriniz çok iyi olabilir, çok kaliteli ürün satıyor olabilirsiniz ama bunları internet sitenizden müşterilerinize sunuyorsanız, kesinlikle seo hizmetleri ile başarılı olabilirsiniz. 

Yaşadığımız zaman diliminde insanlar, aradıkları hizmeti, ürünü veya firmayı arama motorlarına yazarlar ve ilk sırada çıkan sitelerden bu ihtiyaçlarını alırlar. Bu sebeple bir seo uzmanından sürekli olarak seo hizmeti almalısınız. Aksi durumda müşterileriniz, sitenizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında bulamazlar, erişemezler.

Websitenizdeki ürünleriniz ya da hizmetleriniz çok kaliteli de olsa, seo çalışmalarına gereken önemi vermezseniz, müşteri hedef kitleniz olan internet kullanıcıları, web sitenize erişemezler. Bu yüzden, web sitenizin arama motorları kriterlerine ve Algoritmalarına göre optimize edilmelidir.

seo hizmetleri

Seo Hizmetleri Neleri Kapsar?

Bu kapsamda yapılan Seo Hizmetleri çalışmalarını site içi seo ve site dışı seo olarak iki ayrı kategoride toplamak mümkündür.

Site içi seo hizmetleri, web sitesinde kullanılan, script, temanın yani yazılımın kaliteli olması, meta tagların doğru şekilde girilmesi, websitenin hızı, sitedeki görsellerinin seo optimizasyonu, içerikler açısından anahtar kelimelere göre yazıların yazılması gibi vb. uygulamaları kapsar.

Site dışı seo hizmetleri ise, websitenin arama motorlarına kaydedilmesi, sitenin alanında popüler olan web sitelerinde tanıtılması, sitenin sosyal medya hesapları ile bu sitelerinden backlink almaları gibi çalışmalardan oluşur.

Günümüzde seo hizmetleri başlı başına ayrı bir sektör dalı haline gelmiştir. Sitenizin teknik seo açısından kontrolünü ve analizini yapanlardan, backlink hizmeti verenlere,  websiteleri için makale yazarlarına kadar pek çok kişi ve web ajansları bu alanda seo hizmeti vermektedirler. Seo çalışmalarına iyi bir hosting alarak başlanmalıdır. Sitenin hızı ve kullanılan IP önemli olduğundan, mutlaka bilinen hosting firmalarını tercih etmelisiniz.

Arama motorlarında ilk sayfada çıkmak ve müşterilerinize doğal olarak erişmek şrketlerin işlerine yansımakta ve kazançları da artmaktadır.  Websitelerinin üst sıralarda çıkması her geçen gün zorlaşmaktadır. Bunun sebebi sürekli artan website sayısı, website sahiplerinin seo hizmeti almaları rekabeti de arttırmaktadır.

En popüler arama motoru olan Google sürekli olarak Algoritmasında değişiklik yaptığını açıklamakta ve website sahiplerinin nelere önem vermeleri gerektiğini belirtmektedir. Google’ın istediği kriterlere göre içerikleriniz yoksa, üst sıralarda çıkmanız da mümkün değildir. .

Seo İçin Tavsiyelerimiz:

Her açıdan kaliteli bir hosting hesabı kullanın, popüler hosting firmalarını tercih edin, 

Sitenizdeki kodlarının, seo açısından kabul edilen standartlara uygun olsun,

Websiteniz kullanıcı odaklı bir web tasarımına sahip olsun. Sitenizi ziyaret edenler, sitenizde uzun süre kalmalıdırlar,

Günümüzdeki web yazılım trendlerine göre sitenizde HTML5, CSS3 kullanılmalı ve siteniz seo uyumlu olmalı,

Tasarımdaki renkler kullanıcıların gözünü yormamalı, renkler arasında uyum olmalıdır,

Siz de en uygun fiyatlarla seo hizmetleri almak için bize başvurabilirsiniz. Hazır web sitesi, hazır site, e ticaret sitesi, Web tasarım, ucuz web sitesi, Websitesi Yapımı fiyatları, hazır internet sitesi, profesyonel hazır web sitesi, seo Hizmeti, Website tasarım firmaları için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

seo hizmetleri

Sıkça Sorulan Sorular:

Web Sitenizin seo analizi, site içi seo ve site dışı seo çalışmaları yapıyoruz.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×