Web Tasarım

Web tasarım hizmetlerimizde, HazırWebSitesiAl olarak, istediğiniz her konuda ve her türlü işletmeye uygun mobil uyumlu web siteleri tasarlıyoruz. Web sitelerinin görünümü kadar, ihtiyaç vereceği konuya göre kodlanacağı yazılım dilleri de farklılık gösterir. Örneğin bir blog sitesi tasarlanacaksa en uygun yol WordPress CMS (İçerik Yönetim Sistemi) altyapısı ile en iyi tema kullanılarak site tasarlanır veya e ticaret sitesi tasarlanacaksa, sitede sıradışı özellikler isteniyorsa özel olarak php, css, js yazılım dilleri ile kodlanır, sıradışı istekler yoksa ve standart bir e ticaret sitesi düşünülüyorsa Opencart, Magento gibi CMS alt yapıları kullanılır.

Tasarlanacak web sitesinin ihtiyaçlarına, içerik yönetim sistemlerinin temaları ve eklentileri cevap veriyorsa öncelikle bu tema ve eklentiler kullanılmalıdır. Ancak tasarlanacak web sitesi sıradışı bir proje ise özel yazılım web sitesi olarak kodlanması gerekir.

HazırWebSitesiAl, öncelikle tasarlanacak web sitesinin amaçlarını ve hedeflerini göz önüne alarak, web site sahibine en uygun çözümü sunar. Firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır.

Web tasarım aşamasında firmanının kurumsal kimliğine uygun renkleri, yazı fontlarını ve görsel seçimlerini titizlikle seçiyor, trend olan tüm detayları (arama motorları indeksleme kriterleri, seo uyumu vb.) takip ediyor ve site içerisindeki kullanıcı deneyimine (UX) özenle dikkat ediyoruz. Tasarım trendlerinde minimal çalışmaları da projelerimize yansıtarak hem firma hem de ziyaretçiler için göz yormayan basit, sade ve kullanışlı web tasarımlara imza atıyoruz.

Tüm aşamalardan geçen ve onaylanan web sitesi için yayın öncesi test sürecinde sitenin iki taraflı bir kontrolü gerçekleştiriliyor. Gerekli revizeler ve varsa eksiklikler not alınarak güncelleniyor. Kusursuz bir işin ortaya çıkması için uğraşan ekibimiz tüm aşamalarda incelikle çalışıyor.

 

web tasarım

Web Tasarım Tavsiyelerimiz:

 

» Firmanızın Websitesi kurumsal kimliğinizi en sade yolla müşterilerinize ulaştırmalı,

» Firmanızın Website tasarımı güncel trendlere uygun olmalı,

» Firmanızın Websitesinin tasarımı dinamik olmalı ve istenildiği zaman kolayca değiştirilebilmeli,

» Websitenizin tasarımı özgün olmalı,

» İşletmenizin Web tasarımı kolayca kullanılabilir olmalı,

» Şirketinizin Websitesi hızlı olmalı ve kullanıcıları fazla bekletmemeli,

» Şirketinizin Websitesinin tasarımı kurumsal kimliğinizi yansıtmalıdır.

Tasarım Özellikleri Nasıl Olmalı?

 

WordPress CMS Sistemi:

Bugün 80 milyondan fazla  web sitesi wordpress alt yapısını kullanmaktadır.

Site Yönetim Paneli:

Seo açıklamaları ve anahtar kelimeler yönetim panelinden girilebilmeli, ürünler eklenebilmeli, resim eklenebilmeli ya da silme ve düzenleme işlemleri yapılabilmeli,

Menüler:

Dinamik olarak sitenizde bir kaç menü oluşturabilmelisiniz. 

İletişim Bilgileri:

İletişim bilgilerinizi, sitenin yönetim panelinden kolayca girebilmeli ve değiştirebilmelisiniz. Sitenizde İletişim formu oluşturup kullanıcılarınız e mail gönderebilmelidirler.

SSL Sertifikası:

Ücretsiz veya ücretli olarak sitenizde ssl olmalı yani internette adres satırında sitenizin adının yanında kilit sembolü bulunmalıdır. 

Seo Uyumluğu:

Seo uyumlu website tasarımı olmalı, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının, kriterlerine uygun olmalı. 

Diğerleri:

Yönetim panelinden ürünlerinizi kolayca ekleyebilmeli ve düzenleyebilme 

Görselleri sitenize kolayca yükleyebilmeli ve düzenleyebilme

Blog bölümüne haber ekleme, düzenleme, yada silme 

Yönetim panelinde, yönetici ekleme , düzenleme yada silme özelliği olmalı,

Web Tasarım

Web Tasarım Hizmeti Kriterlerimiz:

1- Web siteniz mobil ve seo uyumlu olacaktır,

2- Lisanslı ve temiz kod yapısına sahip wordpress teması veya scriptler kullanırız,

3- Sitenizin güvenlik ayarları yapılacaktır,

4- Sitenize vereceğiniz bilgiler ve görseller, düzenlendikten sonra girilecektir,

5- En geç 5 günde websiteniz teslim edilir,

6- Web sitenize, lisanslı fotoğraflar yüklenecektir,

7- Sürekli olarak teknik destek verilecektir,

8- Yönetim panelini nasıl kullanacağınız sizlere öğretilecektir,

9- Sitenizin temel seo ayarları yapılacaktır,

10- Siteniz Google ve Yandex, Bing Arama Motorlarına kaydedilecektir.

Profesyonel Web Sitesi İçin Yanınızdayız

 

Daima en uygun Web Tasarım hizmeti fiyatı ararken, hizmet kalitesi ve uzmanlığın çok önemli olduğunu unutmayın. Siz de, kişisel veya işletmeniz için website kurmayı düşünüyorsanız, bize başvurabilirsiniz. Hazır web sitesi, hazır site, e ticaret sitesi, Web tasarım, ucuz web sitesi, Websitesi Yapımı fiyatları, hazır internet sitesi, en iyi hazır web sitesi, Seo Hizmeti, Website tasarım firmaları için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Web Sitesi html, Css, Php, Asp, js vb. yazılım dilleri ile kodlanarak yapılır.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×