WordPress Hizmetleri

WordPress hizmetleri ile, Hazirwebsitesial.com.tr olarak, istediğiniz her türde, konuda ve tüm işletmelere uygun mobil ve seo uyumlu web siteleri tasarlamaktayız. Kapsamlı wordpress hizmetleri vermekteyiz.

Web tasarım hizmetlerinde profesyonellik her açıdan çok önemlidir. Kusursuz bir web sitesi , websitesini oluşturan öğelerinin her birinin uzman seviyesindeki kişilerce yapılmasından geçer.

Websitesi nelerden Oluşur?

1- Alan Adı (Domain)
2- Web Alanı (Hosting)
3- Responsive WordPress Tema
4- Sitedeki İçerikler (yazılar ve görseller)
5- Seo Çalışması

Kaliteli ve kusursuz bir wordpress site için WordPress hizmetleri de kusursuz olmalıdır.

WordPress Hizmetleri

WordPress Hizmetleri ve Web Tasarım Hizmetleri

Kusursuz wordpress websitelerini elbetteki, her web sitesinin arka planındaki kodları ve arama motorlarının çalışma algoritmalarını iyi bilen kişiler yapabilir. WordPress hizmetleri için  bize başvuran müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmaları ve bizi tavsiye etmeleri çok önemlidir. Çünkü Reklam vermiyoruz, daha çok müşterilerimizin tavsiyeleri ile gelen müşterilerimize yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Siteler hitap edeceği sektöre göre farklılık gösterdiği için wordpress tema seçimi önemlidir. WordPress websitesinde kullanılacak tema Seo açısından uygun, kolay özelleştirilebilir, bilinen eklentilerle uyumlu olması önem arzetmektedir.

Website yapımında WordPress hizmetleri  ile arama motorlarında işletmenizi en üst sıralara çıkaracak olan scriptleri, temaları ve eklentileri kullanmaktayız. Çünkü bize göre en önemli nokta, sitenin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının algoritmalarına uygun olmasıdır. 

Bize başvuranların wordpress website taleplerini öncelikle, işletme ihtiyaçlarına ve hitap edeceği hedef müşteri kitlesine göre değerlendiririz. Sonra tasarlanmış en uygun website temalarının demolarını müşterimize gösteririz. Müşterimiz de seçimini yaptıktan sonra, WordPress hizmetleri ile web siteyi kurup düzenleriz. Siteye yüklenecek yazılar, firma bilgileri, ürün ve hizmetleri, iletişim bilgilerini seo kriterlerine göre sitelerine gireriz. Bu arada site sahibinin wordpress web sitesini nasıl kullanacağını da videolu eğitim ile öğretiriz. Son olarak siteyi Arama motorlarına kaydederek, siteyi müşterimize teslim ederiz.

Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Web Tasarım Hizmeti Kriterlerimiz:

1- Web siteniz mobil ve seo uyumlu olacaktır,

2- Lisanslı ve temiz kod yapısına sahip wordpress teması kullanırız,

3- Sitenizin güvenlik ayarları yapılacaktır,

4- Sitenize vereceğiniz bilgiler ve görseller, düzenlendikten sonra girilecektir,

5- En geç 5 günde websiteniz teslim edilir,

6- Web sitenize, lisanslı fotoğraflar yüklenecektir,

7- Sürekli olarak teknik destek verilecektir,

8- Yönetim panelini nasıl kullanacağınız sizlere öğretilecektir,

9- Sitenizin temel seo ayarları yapılacaktır,

10- Siteniz Google ve Yandex, Bing Arama Motorlarına kaydedilecektir.

Sorunsuz Web Tasarım İçin Hazirwebsitesial.com.tr

Daima en uygun WordPress hizmetleri için fiyat araştırırken hizmet kalitesi ve uzmanlığın çok önemli olduğunu unutmayın. Siz de, kişisel veya işletmeniz için website kurmayı düşünüyorsanız, bize başvurabilirsiniz. WordPress web sitesi, WordPress e ticaret sitesi, Web tasarım, WordPress ucuz web sitesi, WordPress Websitesi Yapımı fiyatları, hazır internet sitesi, en iyi hazır web sitesi, WordPress Seo Hizmeti, WordPress Website tasarım firmaları için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

WordPress Web sitesi tema ve eklentiler kullanılarak yapılır.

Evet, web tasarım ücretini tek seferlik ödersiniz ve ilerleyen yıllarda sadece Domain ve Hosting ücretini hizmet alınan firmaya ödersiniz.

Elbette, Hosting hesabınızı istediğiniz firmaya, taşıyabilirsiniz ve Alan adınızı (Domain) başka bir firmaya transfer edebilirsiniz.

Evet, Yaptığımız websitelerine bir sorun oluşması durumunda, süresiz teknik destek veriyoruz.

Evet, web sitenizin Google, Yandex, Bing arama motorlarında daha yukarılarda çıkması için seo çalışması yapıyoruz.

Evet, kazanabilirsiniz ama biz e ticaret sitenizi kurup teslim ettikten sonra ve temel bilgiler verdikten sonra gerisi sizin girişimcilik yeteneğinize kalmıştır.

Yasalara ve genel ahlaka aykırı olan siteler dışındaki her konuda web siteleri (firma sitesi, haber sitesi, blog sitesi, e ticaret sitesi, kişisel site, kurumsal site…) tasarımı yapıyoruz.

×