Taksi Web Sitesi

Taksi Web Sitesi

Taksi Web Sitesi kurma fikri, Ticari Taksi veya Taksi Durağı işletmeniz için doğru bir adım olacaktır. Özellikle büyükşehirlerde, insanlar kendi semtindeki Taksi duraklarının nerede olduğu bilmiyor. Ayrıca yeni bir Taksi işletmesi iseniz, işletmenizi ve adresinizin reklamını yapmanız zaruri bir durumdur. İnsanlar kolay kolay alıştıkları Taksilerini değiştirmezler ama insanların şehir veya semt değiştirmeleri durumlarında yeni taksi duraklarını bulmaları gerekir. Artık insanlar aradıkları her şeyi öncelikle Google ve Yandex vb. arama motorlarında aramaktadırlar. Taksi Web Sitesi yeni müşterilerinizin olmasını sağlayacaktır ayrıca işletmenizin imajını olumlu yönde etkileyecektir.

Taksi Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Müşterileriniz, Taksi Web Sitesinde; randevu alabilmeli, taksi durağı işletmenizin konumu, iletişim bilgilerini görebilmeli, verdiğiniz hizmetleri görebilmelidir. Taksi İnternet Sitesi mobil, seo uyumlu ve temiz kod yapısına sahip olmalıdır. İletişim formu, whatsapp gibi iletişim özelliklerine sahip olmalıdır.

İşletmenizin Google da görünüp yeni müşterilerinizin web sitenize girerek iletişim bilgilerine ve işletme detaylarınıza Taksi İnternet Siteniz ile ulaşmalarını sağlayacaktır. Böylece müşteri sayınız artacak ve kazancınızda bu durumla doğru orantılı olarak artacaktır. Taksi Siteniz işletmenizin bilinirliliğini artıracak ve taksi durağı işletmenizin imajını olumlu yönde etkileyecektir.

İşletme sahipleri genelde “benim Facebook hesabım var” veya “İnstagram’da hesabım var” gibi yanlış düşüncelere sahipler ama insanlar aradıkları hizmeti Google gibi arama motorlarında aramaktadırlar, sosyal medya hesapları ve sayfaları mevcut müşterilerinizin (hesabınızı beğendilerse veya takip ediyorlarsa) sizi takip etmelerini sağlarlar.

Her işi, profesyonel olarak ancak o alandaki, uzmanlar kişiler yapabilir. Sizde Taksici iseniz veya Taksi Durağı sahibi iseniz ve Taksi sitesi açmayı düşünüyorsanız, tereddütsüz bize başvurabilirsiniz. Daha önce, yapmış olduğumuz taksi durağı web site referanslarımızı görebilirsiniz. Yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile istediğiniz her konuda web tasarımı yapmaktayız.

İşletmeniz için en iyi Taksi Sitenizi tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Sitemizdeki hazır Firma sitesi paketleri dışında, başka Taksi Web Sitesi demoları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Seo hizmetlerimiz ile de siteniz için seo çalışması yaptırmanız, Google‘da üst sıralarda çıkmanızı sağlayacaktır. Ayrıca ilk yıl ücretsiz hosting kampanyamızdan yararlanmalısınız.

 

Website Hizmetlerimizin Özellikleri:

 

 • Web sitenize Script veya tema kurulumu yapılacaktır,
 • Taksi Siteniz 3 gün içinde tamamlanacaktır,
 • Web sitenizde Whatsapp modülü olacaktır,
 • Temel seo çalışması yapılacaktır,
 • Web siteniz Google, Yandex ve Bing arama motorlarına kayıt yapılacaktır,
 • Taksi Sitenizde Blog Bölümü olacaktır,
 • Hizmetler bölümü olacaktır,
 • Randevu Al ve Teklif Al özelliği olacaktır,
 • Sizin isteğinize bağlı özellikler (Fiyat Listesi vb.) olacaktır,
 • Robot.txt ve sitemap dosyalarınız hostinge yüklenecektir,
 • İsteğe bağlı olarak seo çalışması yapılır,
 • Anahtar teslim web sitelerimizdeki ücretsiz hosting imkanından yararlanırsınız.

Siz de, bir Taksi Web Sitesi açmayı düşünüyorsanız; site taksi, taksi siteleri, taksi sitesi, hazır web sitesi fiyatları, web tasarım, web tasarım fiyatları, kurumsal web tasarım için iletişim sayfamızdan bize başvurabilirsiniz. Size veya işletmenize, yeni trendlere göre, kusursuz sitenizi tasarlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Web paketlerimize buradan erişebilirsiniz.

×