Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Ucuz Web Sitesi Fiyatları

Ucuz Web Sitesi Fiyatları yazımızda sizleri, hazır web sitesi fiyatları hakkında bilgilendireceğiz. Günümüzde insanlar, önemli bir ürün veya hizmet satın alacakları zaman öncelikle fiyat araştırması yaparlar, bunu şirketler de yapar. Bu bilinçli tüketici olmanın bir gereğidir. Bilinçli tüketiciler en ucuzu olsun diye değil, en uygunu olsun diye fiyat araştırması yaparlar. En uygun fiyat, kalite ile fiyat arasındaki uygunluk ile belirlenir. Çünkü halk arasında yoğunlukla kullanılan “ucuz etin yahnisi yenmez” veya “ucuzsa vardır bir illeti, pahalıysa vardır bir hikmeti” sözlerinin doğru olduğu bir gerçektir.

 

Ucuz Web Sitesi Fiyatları İle Yanınızdayız

Ucuz web sitesi fiyatları araştırması yaparken öncelikle, kendinize kriterler belirlemelisiniz. Bir websitenin olmazsa olmazları vardır. Bunlardan biri yoksa, isterseniz bedavaya websitesi yaptırın, hiçbir işe yaramaz.

 

Ucuz Web Sitesinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

1- Alan adını yetkili domain firmalarından alınmalı,

 

2- Hosting veya web alanı, websitenizin ihtiyacını karşılamalı ve sınırsız trafik özelliğine sahip olmalı, SSL sertifikası vermeli, ücretsiz mail hesabı özelliği olmalı, sunucularının cpu, ram özellikleri yeterli olmalı vb.

 

3- Hazır Web sitesi ileriki zamanlarda yeni gelişen yazılım teknolojilerine uyum sağlayabilmeli, bu sebeple size wordpress altyapılı websitesi sahibi olmanızı tavsiye ederiz,

 

4- Hazır Web sitesi seo ve mobil uyumlu olmalı,

 

5- Sektörünüzdeki diğer rakip firmaların websitelerine bakıp, müşterilerinize daha iyi internet deneyimi sağlamak için websitenizin özelliklerine karar vermelisiniz, örneğin rakip firmalar ürün satış mağazalarında, indirim kuponları veriyorsa sizin sitenizde de bu olmalı,

 

6- Hazır Web sitesi temel seo ayarları yapılmalı, yani arama motorlarına kayıtları yapılıp, anahtar kelimelere göre seo çalışması yapılmalı, bu olmazsa sitenizin varlığından hedef kitleniz haberdar olamaz.

 

Web Tasarımda Profesyonel Çözümler

 

Yukarıda saydığımız bir ucuz web sitesinin olmazsa olmaz özelliklerini veren, en ucuza fiyata yapan kişi veya web ajansından bu hizmeti alabilirsiniz. Saydığımız özelliklerden birisi websitenizde yoksa, en ucuza da bu hizmeti alsanız paranızı çöpe atmış olursunuz.

 

Elbeteki Ucuz Web Sitesi Fiyatları, konusuna ve sektörüne göre değişir, örneğin bir kişisel blog sitesi 1.000 tl ye yapılabilir, ama bir e ticaret sitesi 1.300 tl ye yapılabilir. Kişisel veya işletmenizin websitesini yaptırırken, websitelerinin olmazsa olmaz özellikleriyle en uygun fiyatı size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca yaptığımız web sitelerine, 1 yıl ücretsiz hosting verdiğimizi de unutmayın. Ayrıca her zaman kaliteyi ve profesyonelliği arayın ama hiçbir zaman kalite en ucuz olmaz. Seo Hizmeti, Website tasarım firmaları için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

×